Dializy

  • Slider 1
  • Slider 2
  • Slider 3
WAŻNE KOMUNIKATY:
Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.
Opublikowano: 07 styczeń 2013 r.

Dokumenty ubezpieczenia niezbędne do korzystania z Porad i Leczenia w ramach NFZ:

  1. Potwierdzenie prawa do świadczeń w ramach NFZ  - z dniem 01 stycznia 2013 roku pacjent  korzystający ze świadczeń w ramach NFZ  powinien posiadać przy sobie dokument tożsamości - dowód osobisty  wraz z nr PESEL.
  2. Uprawnienia do korzystania z leczenia  potwierdzane są  za pomocą systemu e-WUŚ. Jeżeli aktualne ubezpieczenie nie zostanie potwierdzone elektronicznie a pacjent jest pewien, że ma prawo do korzystania  ze świadczeń w ramach NFZ, składa oświadczenie na druku otrzymanym w rejestracji lub izbie przyjęć.
  3. Jeżeli nie złoży oświadczenia wykonanie świadczenia będzie płatne. Osoby bez ubezpieczenia mogą korzystać z porad i leczenia w poradni nefrologicznej w ramach pełnej odpłatności, wg cennika ustalonego przez Prezesa RCN. Przyjęcia pacjentów poza umową z NFZ odbywają się w dniach i godzinach nie objętych umową z NFZ. Umawiając wizytę w rejestracji należy uprzedzić o braku ubezpieczenia.

Zobacz jak pracujemy
       
 
 

Cookies