Dializy

  • Slider 1
  • Slider 2
  • Slider 3
WAŻNE KOMUNIKATY:
Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.
Opublikowano: 29 sierpień 2012 r.

Pacjenci przewlekle dializowani, którzy z różnych powodów chcą skorzystaćz dializ w naszym ośrodku zawsze są mile widziani i otoczeni fachową opieką. Jeżeli chcesz skorzystać z zabiegów dializy w naszej stacji wyślij zapytanie mailem bądź zadzwoń. W ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.

UWAGA!
Bardzo ważna informacja dla pacjentów dializowanych.(link do strony głównej) trwale unieruchomionych w łóżku, niesamodzielnych oraz ich rodzin: Regionalne Centrum Nefrologii w Szczecinku uruchomiło oddział opieki długoterminowej dla chorych dializowanych, którzy wymagają całodobowej opieki i pomocy. W oddziale oferujemy 24-godzinny pobyt, specjalistyczną opiekę pielęgnacyjną sprawowaną przez pielęgniarki, opiekunki medyczne, nadzór lekarski oraz specjalistyczną opiekę nefrologiczną w zakresie dializoterapii w ośrodku. Dalsze informacje w zakładce Oddział opieki długoterminowej (link)

TWOJE ZADOWOLENIE!
Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego oferujemy również dializy gościnne, dla osób spoza okolic Szczecinka. U nas możesz połączyć wypoczynek  w atrakcyjnym miejscu Polski z możliwością bezpłatnej dializoterapii (ubezpieczony w NFZ). Gwarantujemy wykonywanie zabiegów na najwyższym europejskim poziomie wykorzystując nowoczesny sprzęt i najlepszą kadrę medyczną. U nas wypoczną nie tylko Twoje nerki! (link do wypoczynku?)


Zobacz jak pracujemy
       
 
 

Cookies