Dializy

  • Slider 1
  • Slider 2
  • Slider 3
WAŻNE KOMUNIKATY:
Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.
Opublikowano: 20 maj 2015 r.
ANKIETA SATYSFAKCJI PACJENTÓW
Szanowni Państwo. Przypominamy, że obcenie prowadzona jest ankieta satysfakcji pacjentów i ich rodzin i bliskich. Możliwe jest wypełnienie ankiety na miejscu (wersja papierowa) lub elektronicznie przez linki. Zapraszamy do podzielenia się swoją opinią.
 
 
Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej
Praca dla pielęgniarek
Regionalne Centrum Nefrologii w Szczecinku (Oddział Nefrologii, Hemodializoterapia, Dializa otrzewnowa, Aferezy, Diabetologia) zatrudni pielęgniarki. Warunkiem jest min. licencjat.
Tel. kontaktowy : 602 393 533, 516 130 872, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Świadoma Zgoda
Szanowni Państwo prosimy o zapoznanie się z opisami procedur/zabiegów wymagających w Naszej Jednostce wyrażenia Świadomej Zgody na zabieg/ procedurę. Taki dokument otrzymacie Państwo również na miejscu, jednak ze względu na fakt zgłaszania się niekiedy w dniu zabiegu/procedury korzystnym dla obu stron będzie możliwość przeanalizowania i zadania pytań wcześniej.   
 
 

Poradnia nefrologiczna w Bytowie!
Informujemy Państwa, że Poradnia nefrologiczna jest również otwarta w Bytowie (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ).
ADRES: ul. Ks. dr Bernarda Sychty 3, 77-100 Bytów
Rejestracja pod numerem telefonu: 59 822 31 11

Lekarz: dr hab. n.med. Marcin Renke
Tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ.
Pozostałe informacje pod numerem telefonu: 59 857 02 20 

 

Najlepsi na świecie wyróżnili CUM DIALIZA sp. z o.o.

Informujemy Państwa, że CUM DIALIZA sp. z o.o. zajęła 2 MIEJSCE w konkursie dotyczącym najlepszych praktyk zarządzania przy zastosowaniu filozofii lean management w Polsce!

Projekt oceniało jury składające się ze światowej klasy ekspertów w dziedzinach zastosowania Lean w usługach, IT oraz Systemie Produkcyjnym Toyoty (TPS). Jurorzy:

  • Mike Orzen-juror prestiżowej nagrody Shingo Prize, uważany za pioniera Lean IT
  • Chris Vogel-odpowiedzialny za jedno z najlepszych na świecie wdrożeń lean management w usługach bankowych, ekspert w zakresie stosowania Lean w administracji i usługach
  • Samuel Obara-trener i wdrożeniowiec Systemu Produkcyjnego Toyoty (TPS) w fabrykach Toyoty w Brazylii, Japonii,Wenezueli, Stanach Zjednoczonych

 

Więcej informacji na www.leankonf.pl. Konkurs oraz konferencja Lean Management jest organizowana przez Lean Enterprise Institute Polska.

CERTYFIKAT


SZTAFETA ZDROWIA W SZCZECINKU PO RAZ 3!

 

Przez cały tydzień będą odbywały się akcje i spotkania promujące zdrowy tryb życia.
W tegorocznej edycji partnerem jest również CUM DIALIZA sp. z o.o. 
Zapraszamy na badania w kierunku cukrzycy, przewlekłej choroby nerek oraz nadciśnienia dla osób dorosłych i młodzieży.
Sztafeta zdrowia ma na celu uświadamianie oraz promowanie działań związanych z profilaktyką.

enlightenedDowiedz się więce-ULOTKA
enlightenedDowiedz się więcej-PLAKAT

ZINTEGROWANY INFORMATOR PACJENTA
Szanowni Państwo w dniach 10-11 czerwca 2015 (podczas Sztafety Zdrowia) będzie można wyrobić kartę EKUZ i uzyskać dostęp do indywidualnego konta zdrowotnego. Informacje poniżej:

Starostwo Powiatowe


 


Zobacz jak pracujemy
       
najpopularniejsze pytania
Co to jest DZIEŃ NERKI I NEFROTEST?
Jest to dzień ( 18.04.
Od czego zależy czas zabiegu hemodializy?
Dokładny czas zabiegu ustalany jest przez lekarza na podstawie badań klinicznych i wyników badań laboratoryjnych. Zależy to od masy ciała, stosowanej diety, ilości moczu oddawanego przez chorego, stosowanej farmakoterapii, jakości dostępu naczyniowego.
masz dręczące Ciebie pytania, napisz nam, a ekspert postara się na nie odpowiedzieć
 
 

Cookies