Dializy

  • Slider 1
  • Slider 2
  • Slider 3
WAŻNE KOMUNIKATY:
Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.
Opublikowano: 21 czerwiec 2015 r.

Informujemy Państwa, że CUM DIALIZA sp. z o.o. zajęła 2 MIEJSCE w konkursie dotyczącym najlepszych praktyk zarządzania przy zastosowaniu filozofii lean management w Polsce.

Projekt oceniało jury składające się ze światowej klasy ekspertów w dziedzinach zastosowania Lean w usługach, IT oraz Systemie Produkcyjnym Toyoty (TPS). Jurorzy:

  • Mike Orzen-juror prestiżowej nagrody Shingo Prize, uważany za pioniera Lean IT
  • Chris Vogel-odpowiedzialny za jedno z najlepszych na świecie wdrożeń lean management w usługach bankowych, ekspert w zakresie stosowania Lean w administracji i usługach
  • Samuel Obara-trener i wdrożeniowiec Systemu Produkcyjnego Toyoty (TPS) w fabrykach Toyoty w Brazylii, Japonii,Wenezueli, Stanach Zjednoczonych

Więcej informacji na www.leankonf.pl. Konkurs oraz konferencja Lean Management jest organizowana przez Lean Enterprise Institute Polska.

CERTYFIKAT


Zobacz jak pracujemy
       
najpopularniejsze pytania
Co to jest przewlekła niewydolność nerek?
Jest to trwałe uszkodzenie narządu, które upośledza jego naturalne czynności. .
Od czego zależy czas zabiegu hemodializy?
Dokładny czas zabiegu ustalany jest przez lekarza na podstawie badań klinicznych i wyników badań laboratoryjnych. Zależy to od masy ciała, stosowanej diety, ilości moczu oddawanego przez chorego, stosowanej farmakoterapii, jakości dostępu naczyniowego.
masz dręczące Ciebie pytania, napisz nam, a ekspert postara się na nie odpowiedzieć
 
 

Cookies