Dializy

  • Slider 1
  • Slider 2
  • Slider 3
WAŻNE KOMUNIKATY:
Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.
Opublikowano: 28 luty 2015 r.

Zarządzanie wizualne jako element lean hospitals stosowany w CUM DIALIZA sp. z o.o.

Zapraszamy do przeczytania case study o zarządzaniu wizualnym zastosowaym w CUM DIALIZA sp. z o.o.  w celu polepszenia bezpieczeństwa pacjentów i poprawy organizacji. Case study zostało oficjalnie opublikowane przez Amerykańskie Stowarzyszenie do spraw Jakości (ASQ, American Society for Quality). Jest to wiodąca organizacja nonprofit, która zrzesza około 100 000 organizacji  ze 140 krajów.

CASE STUDY


Zobacz jak pracujemy
       
najpopularniejsze pytania
Czy możliwe jest zakażenie podczas zabiegu HD?
Tak, zabieg HD może ułatwić dostanie się czynnika zakaźnego do krwi i jego rozprzestrzenianie sie tą drogą. Objawami są gorączka, dreszcze, bóle mięśni i stawów, wydzielina z okolicy dostępu naczyniowego.
Jaką dietę muszę stosować mając przewlekłą chorobę nerek?
W zależności od stadium choroby, które określa niewydolność nerek stosuje się odpowiednie diety. .
masz dręczące Ciebie pytania, napisz nam, a ekspert postara się na nie odpowiedzieć
 
 

Cookies