Dializy

  • Slider 1
  • Slider 2
  • Slider 3
WAŻNE KOMUNIKATY:
Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.   Informujemy, że otworzyliśmy Poradnię nefrologiczną w Bytowie! (tylko wizyty odpłatne, brak umowy z NFZ). Rejestracja pod nr tel. 59 822 31 11.
Opublikowano: 23 kwiecień 2014 r.

Szanowne koleżanki, Szanowni koledzy,

Dziękujemy za udział w tegorocznej konferencji. Zaszczytem było dla mnie i Regionalnego Centrum Nefrologii w Szczecinku współorganizowanie XIII Wielkopolskich Wiosennych Aktualności Nefrologicznych Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego.

Organizację XIII Wielkopolskich Wiosennych Aktualności Nefrologicznych w Szczecinku sponsorowała firma Roche Polska.

 

 

 

Media o imprezie:

tvzachod.pl

 

 

 

 


Zobacz jak pracujemy
       
najpopularniejsze pytania
Zdiagnozowano u mnie przewlekłą chorobę nerek. Czy mogę dalej być aktywny zawodowo?
Rozpoznanie choroby nie wyklucza z aktywności fizycznej. Nie istnieją przeciwwskazania do pracy umysłowej, biurowej lub o niewielkim obciążeniu fizycznym.
Czy możliwe jest zakażenie podczas zabiegu HD?
Tak, zabieg HD może ułatwić dostanie się czynnika zakaźnego do krwi i jego rozprzestrzenianie sie tą drogą. Objawami są gorączka, dreszcze, bóle mięśni i stawów, wydzielina z okolicy dostępu naczyniowego.
masz dręczące Ciebie pytania, napisz nam, a ekspert postara się na nie odpowiedzieć
 
 

Cookies